آگهی
آگهی
آگهی
ارتباط با ما
کد خبر : 157 چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۰۳

با سلام

پایگاه خبری،فرهنگی،اجتماعی"آسیو" منتظر هرگونه انتقاد و پیشنهادهای سازنده شما عزیزان می باشد.
شما دوستان گرامی جهت ارتباط مستقیم با مدیریت سایت می توانید از فرم زیر یا شماره تماس 09179710889 و همچنین ایمیل این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید استفاده نمائید.

 

 

نظرات  

 
# کوروش اریاپور ۱۳۹۲-۰۶-۰۴ ۱۱:۴۰
بانام خدا عرض سلام و احترام خدمت مدیر و کلیه دست اندرکاران رسانه مجازی آسیو . با توجه به لزوم حفاظت و صیانت از محیط زیست خصوصا"طبیعی و با عنایت به نقش محوری مهم و اساسی رسانه ها استدعا دارم حسب ضرورت در این راستا اهتمام ویزه بخرج داده با استفاده از رسالت رسانه ایتان آگاهی دهی و انعکاس موضوعات مرتبط با این مقوله توجه بیشتر و بهتری معطوف بفرمایید خداوند همه خدمتگذاران عرصه های مختلف را پیروز و سلامت بدارد
 
 
# م.ب ۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۲:۱۶
سلام خسته نباشین_سایتتون خیلی جامع هست ولی چرا بخش فرهنگی نداره‏!‏؟
 
 
# shahram ۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۳:۰۹
سلام خسته نباشید
 
 
# زینب ۱۳۹۲-۱۱-۲۳ ۰۰:۴۴
با سلام خدا قوت میگم ب مسئول سایت.سایتتون ب روزه.خسته نباشی
 
 
# رباب عبیدی ۱۳۹۲-۱۲-۱۹ ۲۳:۲۰
به نام خدا

بوشهر شهر شرجی و شبنم ،شهر تفدیده ما و من ،شهر آ بی دریا ، شهر امواج زیبا با نسیم روح بخش باد، شهری که برای من و شما مملو از خاطرات زیباست ، خاطرات کودکی که همیشه در اذها نمان شیرین تر ین یادهاست ، یادی که ما را سوق می دهد به دور دست ها ، و گذشته ها ، به آداب و رسوم ها ، به خانه تکانیهای ما در و مادر بزرگها ، از زدودن تارهای عنکبوت از گوشه و کنار خانه تا سبز کردن گندم هر مشت به نیت تک تک افراد خانواده ، از طبخ نان شیرینهای که نزدیک شدن عید سال را نوید می دادند تا خرید کفش و لباس تو برای بچه ها یی که یکسال برای پوشیدنش صبر کرده بودند .براستی این همه شور و هیجان برای تحو یل سال و آمدن بهار چه دلیلی می داشت جز احسا سی که برای همگان پر طراوت بود و بوی گل و سبزه می داد ، گل سبز های عشق و مهر بانی ، صفای خوب دید و باز دید ها و دور هم جمع شدنها و عیدی گر فتنها ، الحق چه رسا لت بزرگی به عهده ما گذاشته شده اگر بتوا نیم میراث و یا د گارهای سر زمین اجداد یمان را مانند سبزه هایی که آنها در دل ما کاشتند به مثابه عشقی ماندگار در قلب فرزاند نمان بکا ریم زیرا این آب و خاک مایه عزت و افتخار هر بوشهری سعادت جوست .

با آمدن اسفند همه ما به فکر مهیا شدن برای ورود به سال جدید و آغازی نو هستیم پس بیا یید عهد ببندیم در آن سال نو اولین تصمیممان همدلی باشد تا هم زبانی ، بیا یید تصمیم بگیریم در مهر ورزی گوی سبقت را از یکدیگر برباییم، بیایید سعی کنیم تعارفا تمان خشک و خا لی و رفع تکلیف نبا شد ، بیا یید جا یی هم که منفعتما ن ایجاب نمی کند هم به قانون و قانو نمند بودن احترام بگذاریم ,بیا ییددر نیمه های شب هم پشت چراغ قرمز منتظر سبز شدن باشیم ، بیا یید به یکدیگر قو لی ندهیم اگر نمی توانیم ، بیا یید در زیبا شدن و پاگیز گی شهرمان با مدیران شهر ی همیاری ، مشارکت و همکا ری کنیم ، بیا یید شهر مان را مانند خودمان دوست بداریم و بیایید در این آخر سال کاری کنیم کارستان و عهدی ببندیم که هرگز گشودنی نبا شد.

بار خدایا دعای ما در کنار سفره هفت سین سلامت و سعادت همه شهروندانی است که با خلوص نیت و از ته دل یکدیگر را دعا می کنند و فقط به فکر خود و خانواده خود نیستند بلکه همسایگان و اقوام را هم مشمول دعا های خود قرار می دهند . بار الها تندرستی و خوش اقبالی همشهر یانیم آرزوی دیرینه و همیشگی من بوده و هست ، روزگارشان بر مراد ، لحضه هایشان شاد شاد ، آسمانشان بی غبار ، سهم چشمانشان بهار ، همه سالهای زندگیشان پر بار و سال نو بر همه آنان مبارک باد .
امین یا رب العالمین
رباب عبیدی
نائب رییس و عضو اسبق شورای اسلامی شهر یوشهر
 
 
# f ۱۳۹۳-۰۳-۱۱ ۱۶:۱۰
سلام
قبلا سایتتون باحال تر بود!!!!!!!
هر چی بیشتر در مورد کلمه بنویسین بهتره
 
 
# Jacob ۱۳۹۳-۰۴-۱۶ ۱۳:۵۶
تا بوده و نبوده مصلحت اندیشی بلای انتقاد بوده...از مسئولان سایت میخوام مسئولانه نسبت به انتقاد هایی که برای انتشار در اختیارشان قرار می گیرد برخورد کنند.
 
 
# hossein.d ۱۳۹۳-۰۴-۱۸ ۲۳:۱۸
به نام خداوند ناظر و حکیم

محضر مبارک استاد ارجمند سید حسن لواسانی فرد

مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان دشتستان

درود بر شما

خبرهای انتصاب افراد با لیاقت و با درایت ، متین و با دیانت ، دارای بنیه علمی و معرفتی ،با تجارب مدیریتی ، همچون جناب آقای امراله قاسمی که نشان از درایت ، دلسوزی و عمق شناخت حضرتعالی نسبت به مسائل آموزش و پرورش دارد، باعث تحرک ، شور و شعف در جامعه شده است.

بدینوسیله ما مردم بخش ارم ، اعم از فرهنگیان ،اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دهیاران ، اولیاء دانش آموزان و دانش آموزان زجر کشیده ی بخش ارم ، خداوند سبحان را شکرگزاریم و ضمن قدردانی و سپاس از شما مدیر توانمند ، انتصاب استاد علم و فرهنگ جناب آقای امراله قاسمی را به عنوان مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش ارم به ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای حضرتعالی و آقای امراله قاسمی ،موفقیت و سربلندی و عاقبت بخیری را خواستاریم.

امیدواریم در پی این انتخاب ها و انتصاب های شایسته ، شاهد رفع تمامی نواقصات ، حل مشکلات بیشمار بخش ارم ، رشد و شکوفایی آموزش و پرورش بخش ارم و اصلاح بسیاری از امور باشیم.

(( فرهنگیان ،اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دهیاران ، اولیاء دانش آموزان و دانش آموزان بخش ارم )
 
 
# جیکوب ۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۴:۱۹
جالبه برام انتقاد به سایت هست ولی چرا انتقاد به تربیت بدنی نیست؟چرا انتشار داده نشده؟
 
 
# vvv ۱۳۹۳-۰۷-۱۵ ۰۰:۱۸
با سلام
در مورد آرم بالای صفحه: بهتر است «آسیو» به وسط آید و «خبری فرهنگی اجتماعی» به کنار
 
 
# ازعکس ها زیبای که گذاشتید ممنون. ۱۳۹۳-۱۰-۳۰ ۰۱:۳۳
زهرا**سلام باتشکراز خبرهای که میگذارید.خبرها رابه روزکنید.ممنون
 
 
# ز#ب ۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۰۱:۰۶
سلام خسته نباشید ازخبرهای که میزارید ممنون ولی به روز نمیشن.
 
 
# زهرا. ۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۱۵:۵۸
سلام خسته نباشید ممنون از خبرهای که گذاشته میشه .ولی خبرها دوربه دور تغیرمیکنند.باتشکر
 
 
# مسعود ۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۱:۱۸
سلام خسته نباشین لطفا کد موسسه دانشگاه رو برای ما ارسال کنین
 
 
# محمد‏ ‏باقربهزادی ۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۱۶:۳۵
درود‏ ‏و‏ ‏عرض‏ ‏ادب‏ ‏‏ ‏ایام‏ ‏بکام‏ ‏‏ ‏ساعت‏ ‏سایت‏ ‏بقولی‏ ‏هنوز‏ ‏قدیمه‏ ‏
 
 
# سید بلال ۱۳۹۴-۰۲-۱۸ ۰۲:۲۹
سلام عرض ادب؟ اگه میشه از طبیعت کلمه، حیات وحش. و خیلی‌ دیدنیهای قشنگی که داره استفاده کنید یه گله هم داشتم اینقدر سایتو سیاسیش نکنید. در اخر از آقای بازیار که عکسهای قشنگی که میگیره بیشتر استفاده کنید ممنون.
 
 
# بهنام ۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۱۲:۱۶
چرانمیشه نوبت گرفت برای دکترفقیهی
---------------------------------------
آسیو:کاربر گرامی اگر توجه کرده اید سایت آسیو فقط لینک این سایت مربوطه را گذاشته.ولی ما که پیگیر این موضوع شدیم دلیل را بر اینترنت ضعیف کاربر گذاشتند.
 
 
# najva ۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۱۸:۵۱
سلام از مدیر سایت بخاطر اطلاعات خوبشون متشکر خسته نباشید و خدا قوت
 
 
# شهروند1500 کیلومتری ۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۵:۳۵
سلام خدمت مدیر سایت و تشکر از زحمات جنابعالی؛
و سلام خدمت مردم شریف شهر کلمه،
مردم شریف کلمه، امسال که بارون اومده دنیا سر سبز شده قصد او آش آغا را ندارین انگار؟؟!!
 
 
# فدات ۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۰۹:۰۵
باسلام وخسته نباشی خدمت شما دوستان
 
 
# احمد سلامتگو ۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۶:۳۰
با سلام خدمت سرپرست محترم بخش بوشکان و اهالی محترم آن دیار و مسئول فهیم ونجیب سایت ، به استحضار می رساند که ارغون یکی از روستای بخش بوشکان از حدفاصل بین شهر کلمه و روستای شاهزاده ابراهیم می باشد که از قدیم الایام اهالی این روستا از طریق دامداری امرار معاش میکردند و تا حدودی که نیاز خود را تامین نمایند به کشت گندم و جو می پرداختند اگر چه از طریق چهارپایان تا سال 64به شهر برازجان و روستای همجوار مایحتاج زندگی خود را خریداری و تامین می کردند اما با ساخت حاده و خانه بهداشت و مخابرات وضع مردم بهتر شد اما کمبود امکانات و پایین بودن درامد و نداشتن اب کافی انها را مجبور به مهاجرت به روستا و شهر همحوار از جمله برازجان و کلمه و شاهزاده ابراهیم نمود بطوری که هم اکنون تعداد خانوارها به کمتر از 15خانوار است و زمان بازگشت و مهاجرت معکوس هم اینک فرا رسیده اما متاسفانه در این چند سال اخیر هیچگونه خدمتی به تعداد قلیل موجود نشده بطوری که در سال گذشته سیلاب بخش جنوبی آبپای ارغون را تخریب و ورود و خروج به روستا نا ایمن شده و چنانچه دیوارکشی نشود در فصل بارانی سال آینده بکلی راه ورود به روستا قطع و به مرور روستا ی یا به دو قسمت تقسیم و یا بکلی از بین می رود و روستا در حال تبدیل به باغ شهری است و علاوه بر آن جای مناسبی برای ساختن منزل مسکونی حتی برای برگشت جوانان و مهاجرین وجود ندارد تنها مدرسه روستادر حال تعطیل شدن است دکل تلویزیونی برچیده شده و تنها از طریق ماهواره اهالی به تماشای تلویزیون می پردازند بیشتر زمینهای کشاورزی که از طریق اصلاحات ارضی به انها واگذار شده توسط منابع ملی به ملی تبدیل شده و سالیان زیادی طول می کشد که تا آنها را مجددا به کشاورزی برگردانده شوند برنامه چندانی برای احیای روستا وجود ندارد هیچ نماینده دولتی از نماینده مردم تا بخشدار ..... چندان هزینه ای برای آن انجام نمی دهند در اینجا بر خود لازم می بینم از مسئولین درخواست استمدادفوری بنمایم
 

اضافه‌ كردن نظر

1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی آسیو در وب سایت منتشر خواهد شد.
2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
3) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
4) لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
5) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
6) نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.