آگهی
آگهی
آگهی
تعمیرات پرسروصدای بیمارستانی در حضور بیماران/ مدیر سلمان فارسی: چاره ای نداریم؛ عذرخواهی می کنیم
کد خبر : 10973 پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰

 

آسیو:یکی از خوانندگان با ارسال کلیپی از بخش بستری مردان بیمارستان سلمان فارسی بوشهر که تعمیرات پرسروصدای ساختمانی در کنار بیماران انجام می شود، انتقاد کرده و خواستار پیگیری این موضوع شده است.

 

 

1ll2n

به گزارش "آسیو" این موضوع علاوه بر آلودگی صوتی که برای بیماران و همراهان آنها در پی دارد، منجر به تولید گردوخاک در محیط بیمارستانی شده و می تواند تبعات بهداشتی داشته باشد.

این موضوع را با رییس بیمارستان سلمان فارسی در میان گذاشتیم و او نیز با اشاره به اینکه ناگزیر به تعمیرات هستیم، گفت: به دلیل محدودیت فضا، امکان جایگزین کردن بیماران بخش ها را نداریم، ضمن اینکه تمهیدات لازم برای سرعت بخشیدن به این تعمیرات در نظر گرفته شده است.

دکتر شهریار فرداد افزود: در راستای قرارگیری این مرکز وابسته به تامین اجتماعی در لیست بیمارستان های مجری طرح تحول سلامت، باید اقداماتی برای بهبود هتلینگ بیمارستان صورت بگیرد که شامل بهسازی 140 سرویس بهداشتی، تعویض تخت های بیماران و تجهیز تخت همراه بیماران به مبل های نختخواب شو، نصب تلویزیون در اتاق ها، تعویض پرده ها و نظایر آن می باشد.

وی افزود: بخش عمده این اقدامات صورت گرفته و درباره تعمیرات ساختمانی هم تلاش شده بیشتر از دو، سه روز در هرکدام از بخش های بیمارستان به طول نیانجامد.

دکتر فرداد با بیان اینکه به خاطر نبود فضای جایگزین، ناگزیر به این تعمیرات در حضور بیماران هستیم، تاکید کرد: از آنها عذرخواهی می کنیم، ولی قول می دهیم ظرف ماههای آینده با تحولاتی که در خدمات رسانی به بیمارستان صورت می گیرد، این مشکلات قابل تحمل خواهد شد.

وی ادامه داد: تا ماه آینده ام.آر.آی بیمارستان سلمان فارسی، دومین دستگاه دیجیتال ماموگرافی استان برای تصویربرداری سرطان سینه و اضافه شدن 6 تخت ویژه نوزادان (nicu) به همراه 25 تخت جدید بیمارستان به بهره برداری می رسد که بخشی از اتفاقات جدید در این بیمارستان می باشد.

دلیل فعالیت پزشک ممنوع الفعالیت!

این مقام بهداشتی همچنین به سوالی درباره اینکه یکی از پزشکان زنان و زایمان که فعالیتش در بیمارستان های بوشهر ممنوع شده ولی در سلمان فارسی عمل جراحی انجام می دهد توضیحاتی ارائه داد.

دکتر فرداد گفت: براساس تصمیم کمیته نظارت دانشگاه علوم پزشکی، این پزشک از پذیرش بیماران جدید منع شده، ولی به دلیل اهمیت سلامت مادران باردار، در خصوص بیماران قبلی امکان فعالیت در بیمارستان دارد و رییس بیمارستان درخصوص اینکه بیماران مربوط به ماههای گذشته این پزشک باشند، نظارت می کند.

 

اضافه‌ كردن نظر

1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی آسیو در وب سایت منتشر خواهد شد.
2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
3) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
4) لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
5) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
6) نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.