آگهی
آگهی
آگهی
انتشار عکس محمود احمدی نژاد و مادر هوگو چاوز
کد خبر : 1195 يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۸

 

کدخبرAS-1237                                                                                   تاریخ انتشار91/12/20 ساعت15:04

به گزارش"آسیو" به نقل از اترک ، در پی انتشار عکس محمود احمدی نژاد و مادر هوگو چاوز ، که در آن ، دستان احمدی نژاد در میان دست های مادر چاوز است ، موجی از انتقادات علیه رئیس جمهور اصولگرای ایران به راه افتاد که چرا نه قواعد شرع را رعایت نکرده و نه ، مقررات دیپلماتیک کشور را ؟!

 

 

واکنش حامیان دولت به انتشار این عکس ، چند مرحله ای بود:

1 - ابتدا سعی کردند در تماس با رسانه های داخلی ، عکس را حذف و از انتشار آن جلوگیری کنند. با این حال ، آنها دیر جنبیدند و عکس ، در کل رسانه ها منتشر شد.

2 - سپس در صدد توجیه برآمدند. شبکه ایران در این باره نوشت که احمدی نژاد مانند مردم شرق آسیا ، دستانش را به هم فشرده بود ولی شگردش کارگر نیفتاد و مادر چاوز دستانش را به دور دستان احمدی نژاد گره زد.

3 - متعاقب این اقدامات ، مقامات دولتی ، کل ماجرا را منکر شدند. در همین باره ، صالحی وزیر خارجه ، گفت که اصلاً چنین چیزی وجود نداشت و میرتاج الدینی ، معاون رئیس جمهور هم مدعی شد که عکس را تغییر داده اند! با این حال ، میرتاج الدینی ، متعاقب این تکذیب ، واقعیت را گفت: از آنجایی که بنده و دکتر صالحی شاهد ماجرا بودیم، رئیس جمهور طبق معمول دست های خود را در مقابل هم فشرد و به عرض تسلیت به مادر چاوز پرداخت، اما به دلیل اینکه حال مادر چاوز دگرگون شده بود، با ابراز تأثر شدید ناگهان دستان خود را بر دست رئیس جمهور گذاشت اما احمدی نژاد دست‌هایش را می‌کشید. (شبکه دولتی ایران)
4 - اما با مزه ترین روشی که به کار بردند ، فتوشاپ عکس "احمدی نژاد و مادر چاوز" بود ؛ بدین شکل که با فتوشاپ ، عکس یک پیرمرد را جایگزین عکس مادر چاوز کردند و با ارسال آن به رسانه ها ، مدعی شدند که اصل عکس ، "احمدی نژاد و پیرمرد" بوده و عکس "احمدی نژاد و مادر چاوز" فتوشاپی بوده است!

این در حالی است که اندک تأملی مشخص می کند که کدام عکس جعلی و کدام اصلی است:

الف - عکس احمدی نژاد و مادر چاوز را رسانه های معتبر جهان ، از رویترز گرفته تا فرانس پرس و حتی رسانه های ونزوئلا ، منتشر شده است. این یک اصل بدیهی رسانه ای است که هیچگاه خبرگزاری های معتبر جهان ، عکس فتوشاپی منتشر نمی کنند.

اگر عکس ، فتوشاپ بوده ، باید به فتوشاپ کار آن ، جایزه ویژه داد که توانسته است یک عکس فتوشاپ را به همه رسانه های جهان ، با آن همه "کارشناس فنی عکس" ، قالب کند!

ب - عکس احمدی نژاد و پیرمرد ، تا کنون در جایی دیده نشده است. این چه عکسی بوده که ناگهان امروز صبح پدیدار شده است؟! معلوم است که عکس ، جدید الاحداث(!) است.

ج - احمدی نژاد در مراسم چاوز ، کت مشکی ، پیراهن روشن با خطوط آبی و مهم تر از همه ، آن شال سیاه را بر گردن داشت. در عکس پیرمرد نیز همان لباس ها را می بینید. لذا عکس پیرمرد فتوشاپ است. نگاهی به عکس های دیگر احمدی نژاد در مراسم چاوز بیندازید ، خواهید دید که لباس های احمدی نژاد همین است.د - این چگونه فتوشاپی است که عکس اصلی ، کیفیت پایین تری از عکس فرعی دارد؟ به عکس ها نگاه کنید: عکس احمدی نژاد و مادر چاوز ، کیفیت حرفه ای دارد ولی عکس پیرمرد ، کیفیتی نازل و دست دوم دارد.

ه - در عکس پیرمرد ، شکل لب های پیرمرد را ببینید! او دارد هوا را می بوسد؟!

جالب این که فتوشاپ کاران، در توضیح ادعای خود ، می گویند: نگاه کنید ، عکس ها عین هم هستند!
البته ، آنها درست می گویند؛ عکس ها عین همند ولی عکس اصلی همان عکس احمدی نژاد و مادر چاوز است و عکس جعلی ، تصویر پیرمرد است.

روش دولتی ها در مهندسی معکوس عکس احمدی نژاد و فتوشاپ جلوه دادن یک عکس معتبر جهانی ، هر چند می تواند ساده لوحان را فریب دهد ولی کارشناسان و اهل نظر را هرگز.

دولتی ها اگر راست می گویند ، هر دو عکس را به کارشناسی بدهند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

 

نظرات  

 
# هم وطن ۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۷:۳۹
بروبینیم بابا این چیه گذاشتین این جابعدش هم خودتون از خودتون سوال کردین بعدبه خودتون دوباره جواب دادین این چه وضع شه
 
 
# hok ۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۲۳:۰۷
خداییش خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟/
 
 
# علی ۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۱۲:۵۴
باسلام .اولا دوستان محترم وبزرگواروبسایت اسیواین خانم همسراقای هوگوچاوزاست نه مادرش شمامیتوانیدباجس تجووتطابق این عکس ومادرچاوزبرادعا ی اینجانب صحه بگذارید.ثانیااینقدرمسائ ل ومشکلات دردولت محترم جناب اقای احمدی نژادوجودداردکه این اصلااهمیتی ندارد شمالطف کنیداخبارووقایع بخش که خودکامل بران اشراف داریدرابرخروجی سایت بگذاریدنه اخبارسانسورشده.
 
 
# حقگو ۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۲۱:۰۳
باسلام
بنده اولین بارهست که به آسیو اومدم
لطفاایقدمسایل بچگانه باقلم بچه گانه طرح نکنید
همه میدونیم آقای احمدی نژاداشتباهات مکرردارن
لذابجای این کارا به مسایل مهمتر بپردازید ومطالبی بذاریدروی سایت که انسان رووادار به گردش درسایت شماکنه
نکنه شمافکرمیکنین که باگفتن شمااونم بااین لحن رسالت خبری خودتون رو انجام دادین؟ باتعصب جناحی راه بجایی نمیبرید
جامعه اصولگرایی رازیرسوال نبرید
اشتباه احمدی ازجانب شخص خودش هست نه اصولگرایان
موفق وپیروزباشید
 
 
# بولیپن ۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۲۳:۱۰
آقا علی شما اول بیشتر تحقیق کن بعدش انتقاد کن.
آقای هوگو چاوز دوتا زن داشته که زن اولش رو طلاق میده و زن دومش هم خیلی جوونتر از این خانم هست. اگه هم باور نداری ایمیلت رو بده تا عکسشون رو برات بفرستم.
 
 
# بی..... ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۰۳
قضیه دوستان که نظر دادن نمونه بارز کبک. متاسفم اگه یه جون تو خیابون این کارو میکر تا اخر عمر بدبخت بود اما اقا...
بعدش دوستان میگن چیزی نیست متاسفم برای تمام ادمای....
 
 
# بی.... ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۰۵
مادر چاوز نیست قبول. اما زن که هست. اینم میخواید انکار کنید
 
 
# بی...... ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۰۶
به کجای کشور برسیم بازار پر رونقمون یا قیمتای قشنگ اجناسمون
 
 
# ندا ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۰۹
ِّأی ی ی ی!
چه.......
 
 
# fariba ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۳۱
منم بانظر بی موافقم هرکی می خواد باشه خوب یه جنس مخالف که هستش که
 
 
# sh ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۱۹:۳۳
بلاخره کوچیکا از بزرگای جامعه یاد میگرن نباید انتظار هم داشته باشن جامعه ای سالم داشته باشن
 
 
# ظ ۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۲۲:۱۷
اصلن آقای احمدی این کارم بکنه مورد نداره چون تو اسلامم حکم بر اینست که پیردن محرمه..... چقد ما ایرانی ها کوتاه بینیم. مثلن شما آقایون تاحالا به نامحرم دست نزدید؟ یکم با فرهنگ باشین
 
 
# ایمان .ع ۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۱:۳۶
باید به آقای علی بگیم که آسیو پشت هیچ ارگانی و حزبی نیست و تنها حزب این دوستان مردم هستند اصولگرا بجای خود بقیه هم بجای خود اما متاسفانه اونقدر آدمایی مثل شما روی حزب های مختلف تاکید کردید که یادتون رفته این حزب ها فقط باید برای خدمت به مردم باشه ......آسیو اول خدا و دوم مردم رو میشناسه آقای علی لطفا دیگه برای جو سازی نظر ندید ....
 
 
# مهسا ۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۲۳:۰۸
خوب بنده خدا با عمل انجام شده مواجه شده نمیتونه که وسط تشیع جنازه هلش بده اونطرف
 
 
# ابراهیم ۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۲۳:۲۸
وای این چه کاری بود کردی
 
 
# طاها ۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۱۴:۴۷
بهترین قانون احمدی است 1
 
 
# توحید ۱۳۹۱-۱۲-۲۵ ۲۰:۱۶
چراما ایرانیها عادت کردیم از کاه کوه بسازیم!!!!!!!!چ را
 
 
# you ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۸:۴۱
vaaaaaaaaaaa!!! !!!!!!!!!!!!!
 
 
# fateme ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۳:۱۷
ماروبگو مملکت رو دادیم دست کی!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
 
 
# عماد ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۳:۲۱
این عکس واقعیه و حتی فیلم همین صحنه هم از شبکه بی بی سی فارسی پخش شد.
اما فکر نکم این صحنه اونقدر مهم باشه که بخان احمدی نزاد رو بخاطرش تخریب کنن..از خودمون بپرسیم که کدام یک از ما هستیم که تا به حال دستمون به نامحرم نخورده؟ چرا باید اینقدر پوچ و واهی فکر کنیم؟؟؟؟
این خانم حالا مادر یا همسر چاوز ف اصن فرقی نمیکنه ، اما چرا من و شما نباید به فکر حال اون بنده خدا تو اون موقعیت باشیم؟ چرا فکر میکنید فقط زنهای ایرانی در عزا شیون میکنند؟ بابا اونا هم انسان هستند.
من به شخصه طرفدار احمدی نزاد نیستم اما دوست ندارم که عده ای اینگونه بیخود و بی جهت به تخریب ایشان بپردازند.
امیدوارم نظرم تایید شود
 
 
# حسام ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۵۳
گفتم ..... از اين كارا نمي كنه.
 
 
# حسام ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۵۴
واقعا؟؟
 
 
# حسام ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۵۶
مستنده؟
 
 
# حسام ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۷:۵۶
ممنون خوش خبر باشي.
 
 
# منتقد ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۱۹:۳۰
سلام.این بار انتقادم به اسیوی ها هست :لطفا کامنت هایی که این موضوع یا هر موضوع دیگر را نقد و برسی نمی کند ندید بالا .لطفا.سپاس
 
 
# هوم ولاتی ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۰:۲۱
این منتقد عزیز هم همه اش به فکر نقد و انتقاد و برسی هست.خوب دوست عزیز شاید کسی نخواد نقد کنه باید بچه های آسیو خبرش را تایید نکنند اخه این چه کاریه چرا تو باید هر جور فکر میکنی بقیه هم فکر کنند.
به عقیده من کار آسیو درسته همه نظراتی که توهین نباشه را تایید میکنه.در پایان :همان جور که می اندیشیم زندگی می کنیم
 
 
# منتقد ۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۲۰:۵۱
سلام دوست گلم هوم ولاتی.
من نگفتم همه مثل من فکر کنن و اعتقادی به این جور تفکر هم ندارم .ولی ای کامنت های حسام جان رو بنگر چیه فقت وقت من یکی رو میگیره اگه بحث و گفتگو باشه بهتر نیست من موافق نظرات و کامنت های ادبی و هنری هم هستم مثل یه جایی دیدم بلال بود یا بولیپهن در باره امام زمان شعر گفته بودند جالب بود.سپاس
 
 
# عقیل ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۷:۲۵
1-چرا زمینه هر دو تصویر دقیقا یکی است (پیراهن نفر پشتی که بین احمدی و مادر وپدر چاوز دیده می شود 2-دو دستی که روی هم قرار دارند تصویر دست مقابل که با احمدی مصافحه کرده باید یک بار دست زن و بار دیگر دست مرد باشد ولی در هر دو موردکاملا شبیه هم هستند وبنظر می رسد تصویر دست مرد ی باشد تا زن 3- حالت چهره و صورت احمدی در هر دو مورد کاملا مشابه است نتیجه یکی از این دو تصویر برای هدف ومنظوری ساختگی است مصافحه مرد با مرد که از روی تصویر دیگر بوجود بیاید که مشکلی ندارد تا به دنبال ساختن آن بروند ولی ساختن تصویر 2 از 1 برای این امر محتملتر است .
 
 
# ايراني ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۷:۵۴
چه مسخره اقاي ....... خطازياد انجام ميدن اكه بخوايم به خاطر يه خطاي كوجك كشور وبهم بريزيم كه بايد هرروز كشور دراشوب باشه
 
 
# تیام ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۳:۳۱
آره ایرانی عزیز شما درست میگی این موضوع خیلی مهم نیست مهم اینه که وقتی .......با این همه ادعا این کاره کرده و .... خودشو تو کل دنیا برده پس دیگه نباید انقد مردم عام رو تحت فشار بذارن. چه جوریاس که یه لباس دلبخواه نمیشه تو خیابون پوشید ولی این آقا این کارو کرده
 
 
# تیام ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۳:۳۴
عماد جون همه به نامحرم دست میدن ولی ادعا ندارن ...... مملکت اسلامی ام نیستن. کسی که به حرف خودش عمل نکنه و اعتقاد خودشو زیر پا بذاره ملومه بهتر از نمیتونه......بزنه به مملکت.
 
 
# GAMER ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۱۴:۵۹
عماد جان من تا حالا دستم به نامحرم نخورده!....................
ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ
آسیو:کاربر گرامی از اینکه ادامه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# مهدی ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۲۳:۰۱
پیش میاد دیگه سخت نگیر
 
 
# نادر ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۰۰:۳۷
با سلام کسی که تو این برهه زمانی به این مسائل توجه میکنه دیگه اخر کوته فکریه از بس ما تو محدودیت جنسی هستیم که این چنین مسائل را قبول نداریم الان عصر تکنولوژی دوستان
 
 
# .......... ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۵:۳۹
با سلام /ان الله یامر بالعدل والانصاف
 
 
# پویادرم ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۱۸:۳۸
جناب رییس جمهوربرای تودهنی زدن به .....گوییای سخنگوی خودروسازان(فورغ ون سازان .....).هزینه گمرک خودروهای خارجی رابردارید.تااین انسانهای خودخواه دراستانه ورشکستگی شایدمجبورشوندما شین بسازندنه فورغون ومبلغ ماشین طلب کنند.قول میدهم مردم.بااین کار.به هرکس شما بگویی رای دهند.مردم راازدست این زالوها نجات بده
 
 
# شفتل منگ ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۲:۳۸
................
ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــ
آسیو:کاربر گرامی از اینکه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# ایمان ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۳
نادر جان تکنو لوژی بدون عمل به حرف خدا !!!!
 
 
# ایمان ۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۴
برهه ای که داخلش این جور چیز ها بخاد عادی باشه اصلا وجود نداشته باشه بهتره.....
 
 
# معصومه ۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۱۳:۲۱
...............................
ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــ
آسیو:کاربرگرامی از اینکه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# علی ۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۱۶:۳۷
........................
_______________ _______________ __________
آسیو:کاربر گرامی از اینکه نظر شمادرج نشد صمیمانه پوزش میطلبیم.
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۱۷:۲۹
چیزعادی هستش زیادجدی نگیرن چون مردم همه این کاروانجام میدن
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۲۳:۳۱
در جواب امیر حسین عزیز باید بگم اول این که همه مردم انجام نمیدن و یک عده از خدا بیخبر انجام میدن کسایی که ادعای فرهنگشون و روشن فکریشون میشه اما در واقع نه فکری دارند و نه فرهنگی چون فرهنگی و فکری که دور از فرهنگ خدایی باشه باطل و غلطه و نه همه و بعد جامعه ای که توش چیزهای غیر خدایی عادیه باید فاتحه اون جامعه خونده بشه .......
 
 
# روح هوگو چاوز ۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۰۰:۴۰
.............................
ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــ
آسیو:کاربر گرامی از اینکه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۱۹:۳۵
ایمان جان بایدبگم که شایدتواین کاررو انجام ندی ولی بیشی از مردم این کارروانجام می دن وبه قول خودت که گفتی افراد............... ...................
_______________ _______________ _________
آسیو:کاربر گرامی از اینکه ادامه نظر شمادرج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# سرباز امام زمان ۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۲۰:۱۷
.....................
_______________ _______________ ______
آسیو:کاربرگرامی از اینکه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۲-۰۱-۰۱ ۲۲:۱۳
ایمان جون مثل این که رئیس جمهور این کشورداره این کارروانجام می ده حالیته. لابد اونم بی..... و..... هاها
 
 
# نادر ۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۰۲:۵۴
ایمان جان من بیطرف به این قضیه نگاه میکنم مگه اونایی که تو اروپا و امریکا حرف خدا رو در این مورد گوش نمیکنند به هیچ تکنولوژی دست نیافتند مگه خدا میگه تو هیچ کسی رو نمی تونی بغل کنی اون موقع بهشت فقط مال ما ایرانی هاست بقیه اهل جهنمن این جور مسائل تو دین ماست و اما در جاهایی هم تبصره داره مثل همین جا اون موقع باید دکتر مرد مامایی نداشته باشی و خیلی چیزهای دیگه........
 
 
# روح هوگو چاوز ۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۱:۳۳
اقا من اصلا اینو نمیشناسمش چرا اومده............
 
 
# روح هوگو چاوز ۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۱:۳۷
اوووووووی مگه...... دادم که ردش کردی
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۲-۰۱-۰۲ ۱۷:۲۶
آفرین نادرجون ایمان گل داری اشتباه می کنی .درضمن مدیران چراهرچی مامی نویسیم حذف می کنین
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۱۱:۳۰
سلام دوستای خوبم نادر و امیر حسین که نمیشناسمشون ........اگه اونا پیشرفت کردن بخاطر مدیریت صحیح و پشتکار و نظم و برنامه ریزیشون هست که متاسفانه تو مملکت ما خیلی این موارد چشمگیر نیست که اگه باشه ما هم پیشرفت می کنیم مثل اونا و همون ها هم رابطه های کثیف بین زن و مرد رو آزاد گذشتن که تبعاتش رو دیگه همه با یه سرچ ساده داخل گوگل میتونید بفهمید دیگه من آمار نمیدم که که چقدر فرزند تک والدینه و نوجوان باردار و خیلی آمارهای دیگه ....که فکر میکنم زمینه اینها ساده نشان دادن همین موارد دست دادن و روبوسی ها با نامحرمان ...وقتی هم ...... ایکار رو انجام بده هرچند که زنه سنش بالاست ایکار رو انجام میده دیگه باید چه انتظاری از بقه داشته باشیم.......بحث من فقط درباره...... نیست کلی میگم ....هر چی خدا میگه درسته میگه....
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۱۶:۱۸
ایمان جون مثله این که هرچی من می گم توبرعکس می گیری یاخودتو میزنی به کوچه حسن چپ آخه هر چی من می گم تویه چیز دیگه می گی بعدش هم من چی کار به کار کشورهای دیگه داشتم من منظورم کشورخودمون بود.بعدش هم اصلامعلوم نیست که چی نوشتی.(نیازی هم به شناختن کسی نیست)
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۱۹:۵۹
این جواب نادر بود جیگر که گفته بود اونا پیشرفت کردن و حرف خدا رو هم نادیده گرفتن و شما هم تایید کرده بودید...
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۳ ۲۰:۰۰
راستی قضیه ماما و پزشک هم فرق میکنه چون برای درمان و جان انسان کار میشه مشکلی نداره....
 
 
# نادر ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۰:۴۳
ایمان جان سلام من یه سوال ازت دارم فرض بر اینکه مغز ما ایرانی ها را هر دو جنس رو میگم یک کاسه در نظر بگیر از حجم این کاسه چقدر مسائل جنسی ان را اشغال کرده ایا ما چه دست کمی از سازندگان مرسدس یا فضانوردان امریکائی داریم بطور میانگین فقط در صد بگو
 
 
# کرم ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۰۸:۰۱
سلام .دوستان توجه کنند ، الان بیش از پانزده روزه که همه فقط در مورد نظر همدیگر دارن نظر و جوابیه میدن . بسه دیگه!
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۰:۳۶
علیک اسلام... ببین دوست من شما دارید دو تا مسئله رو بیان می کنی که تا حدودی به هم ربط دارن و میتونن روی هم تاثیر داشته باشن اما برای کم تر شدن اشغال ذهن جوانان و بیشتر شدن پیشرفت های علمی و فناوری برنامه های جداگانه ای تو جامعه اجرا بشه....بالا رفتن سن ازدواج به خاطر مشکلات تحصیلی و اقتصادی...افزایش بی حجابی تو جامعه بخاطر کم تر شدن پایبندی خانواده ها به کلام الله ....استقبال نکردن مردم از فرهنگ اسلامی و کاملا درست صیغه برای جوانان...و ده ها دلیل دیگه که خیلی هاش هم بخاطر عملکرد های نادرست و صحیح مردم و دولت تو این قسمت باعث افزایش اشتغال ذهنی خیلی ها به این مسائل شده اما مساله پیشرفت های علمی هم تا الان پیشرفت های زیادی کردیم همین پیشرفت های هوا فضا و مساله انرژی هسته ای نمونه ای از آنان است که روز به روز دارن پیشرفت می کنن که اگر این تحریم ها و فشار آمریکا و اروپا نبود میتوانستیم خیلی بیشتر هم پیشرفت کنیم و با توجه به حدیثی که ار پیامبر نقل شده (علم اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت)و وجود این رهبر مطمئنم که پیشرفت های خیلی بیشتری بدست خواهیم یافت......این زو هم باید در نظر گرفت که این نظام فقط 34 ساله که شکل گرفته و تو این 34 سال هیچ کشوری تو جهان در این حد دشمن نداشته و با این وجود باز هم پیشرفت های زیادی تو علم کرده....و این رو هم قبول دارم که باز هم میتواستیم بیشتر اینها پیشرفت کنیم اگر به کلام الله واقعا عمل بشه...ذهن ما راحت تر و پیشرفت ها هم بیشتر
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۰:۳۷
شرمنده ایقد طولانی نوشتم چون موضوعات رو نمیشه با یه درصد اعلام کرد باید بحث بشه
 
 
# منتقد ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۶:۱۵
رامین خیلی حرف نزن سردرد گرفتم این موضوع اینقدر بزرگ نیست.چکار مامایی و علوم پزشکی داره که گفته بودی و چه کار فضا نوردی و...داره .یه کاری کرده تو لحظه و شرایطی بوده که اونا دستش رو گرفتن بی خیال.
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۶:۲۰
آقا کرم......جوابیه نیست بحث دوستانه هست که فکر میکنم اگه بخش از سایت به بحث تعلق بگیره بهتره که تا الن نگرفته و ما مجبوریم که اینجا بحث کنیم....
 
 
# ایمان ع ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۸:۰۸
باشه عامو مو د اصلا گپ نمیزنم ....البته بالا هم گفته بودم که کلی می گم کاری به رئیس جمهور ندارم اما مدیرا اسم احمدی نژاد رو سانسور کردن ....بابا خوب بعضی کلمات رو سانسور نکنید تا بدونن که چی گفته میشه ....بحث ماما و علوم پزشکی هم جواب یکی از دوستان بود منتقد جان...شرمنده سردرد گرفتی ....تو خوت جواب کسایی که جوابت میدن رو ندادی ...نگو ندادی که مدرکش هسه!!!
 
 
# امیرحسین ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۸:۰۹
باباایمان تودرکل درگیری باخودت خودت نمی دونی دقیقا داری چی می گی خیلی هم ادعای دونستنت می شه واین که توفقط عادت داری بامردم بحث کنی ویه جایی هم حرفات عوض می شه یه جا می گی کشورهای خارجی این کارهارو انجام می ده یه جا میری توبحث الکی مگه توکی شدی که هرچی مردم میگن توآماده جواب دادنی هرجاهم دیدم تا نظرتوهم هست مثله این که توفقط پای اینترنت نشستی که جواب به مردم بدی بابا برو یه کلاس مشاوره ای چیزی بزار زشته بخدادر ضمن نادر توهم نمی خوادخودت رو با ایمان درگیر کنی
 
 
# منتقد ۱۳۹۲-۰۱-۰۴ ۱۹:۳۸
رامین عامو جون خو شماره نادر یا هرکس دیگه می گرفتی و با هم صحبت می کردین در باره تفریح و دانشگاه و همه چی سی خوتون حرف می زدین ای که گفتم تردرد گرفتم شوخی کردم ولی الکی مانه می کشونی تو قسمت اخرین کامنت ها که چه وابو.راسی سیم بگو کجا جواب ندادم تا پاسخ گو هوادارانم باشم .سپاس
 
 
# ...... ۱۳۹۲-۰۱-۰۶ ۱۰:۲۱
برو بابا...........خودتون........................
_______________ _______________ ___________
آسیو:کاربرگرامی از اینکه ادامه نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# هوشنگ ۱۳۹۲-۰۱-۱۲ ۰۶:۳۴
احمدی نژاد اِی وَل، بابا خیلی باحالی . همیشه غیر منتظره عمل می کنی دمت گرم.
 
 
# شعبون ۱۳۹۲-۰۱-۱۵ ۱۲:۲۲
بابا این اخرشه ..... تقصیر نداره مجبوره به.....
_______________ _______________ __
آسیو:کاربر گرامی از اینکه قسمتی از نظر شما درج نگردید صمیمانه پوزش می طلبیم.
 
 
# امیر حسین ۱۳۹۲-۰۱-۲۴ ۱۵:۰۰
به نظر من عکس پیر مرد جعلی است
 
 
# رویا ۱۳۹۲-۰۱-۲۸ ۱۹:۵۵
..............................
_______________ _____________
آسیو:کاربر گرامی از اینکه نظر شما درج نگردید صمیمانه سپاسگذاریم.
 
 
# کیانوش ۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۹:۰۸
بابا اون مادر چاوز هست من میشناسمش. ولی احمدی نژاد نیست
 
 
# کیانوش ۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۹:۰۹
سلام
 
 
# علیرضا ۱۳۹۲-۰۳-۳۱ ۱۴:۵۸
کاملا معلومه که فوتوشاپ ...؟
 
 
# علي ۱۳۹۲-۰۷-۲۸ ۱۷:۱۰
دروغه تابلـــــــــــ و فوتوشابه ........ كسي كه باور كنه
 

اضافه‌ كردن نظر

1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی آسیو در وب سایت منتشر خواهد شد.
2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
3) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
4) لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
5) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
6) نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.