آگهی
آگهی
آگهی
درگیری در صحن علنی مجلس!
کد خبر : 10769 سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵

آسیو:معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی با نماینده آمل در صحن علنی درگیر شد.

 

به گزارش "آسیو"در نخستين دقايقي که علي مطهري بر کرسي رياست مجلس نشست و همزمان با نطق ميان دستور محمدعلي پورمختار نماينده بهار و کبودرآهنگ صداي داد خليل آقايي معاون پارلماني وزير جهاد کشاورزي شنيده شد.او در دو رديف اول صندلي هاي مجلس ايستاده بود و تعدادي از نمايندگان از جمله جهانبخش محبي نيا، جبار کوچکي نژاد و عزت الله يوسفيان ملا دور او جمع شده بودند. گويا يکباره ميان او و يوسفيان ملا درگيري فيزيکي شکل گرفت که منجر شد آقايي تعادلش را از دست بدهد و خم شد. به گونه اي که نمايندگان کمکش کردند که بايستد. در اين لحظه ديده شد که دکمه هاي پيراهن او تا کمر باز شده است.

به گفته يکي از نمايندگان حاضر در صحنه، آقايي مدعي شده بود که يوسفيان ملا نماينده آمل در مورد يک مساله به او توهين کرده و از لفظ بدي عليه او استفاده کرده است. اما يوسفيان منکر اين ماجرا است.مجلس دقايقي درگير اين تنش بود تا اينکه مطهري از نمايندگان خواست تا آقايي را از مجلس به بيرون هدايت کنند.گفتني است قرار است هيات نظارت بر نمايندگان اين موضوع را بررسي کند.

روایتی دیگر از ماجرا
خبرگزاری ایرنا درباره درگیری امروز در صحن علنی مجلس نوشت: درگیری لفظی معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی با نماینده آمل از حاشیه های جنجالی جلسه علنی امروز - سه شنبه - مجلس دهم بود.محمد علی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ مشغول بیان نطق میان دستور در مجلس بود که ناگهان خلیل آقایی معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی با عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل درگیری لفظی پیدا کرد.

وی شروع به فریاد زدن کرد و سپس با فریاد یقه پیراهن خود را پاره کرد که این موضوع سوژه عکاسان و خبرنگاران شد.این دعوا تا جایی ادامه پیدا کرد که بسیاری از نمایندگان به دور معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی جمع شدند و یکی از نمایندگان دست خود را روی دهن وی گذاشت تا جلوی فریاد زدن وی را بگیرد.

در این زمان علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت از جهانبخش محبی نیا نماینده مردم شاهین دژ خواست تا موضوع را پیگیری کند.پس از این موضوع نمایندگان مجلس شورای اسلامی خلیل آقایی را به بیرون جلسه علنی مجلس شورای اسلامی هدایت کردند.

 

اضافه‌ كردن نظر

1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی آسیو در وب سایت منتشر خواهد شد.
2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
3) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
4) لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
5) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
6) نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.